Čokoládové kuličky

 

Čokoládové kuličky Oliva

 

Čokoládové kuličky - jemně se rozplývající potěšení

 

Čokoládové kuličky patří k nejoblíbenějším čokoládovým bonbónům. Bonbóny mají tolik různých tvarů, ale čokoládové kuličky jsou jednoduše přesně akorát na jedno sousto. A nejlepší jsou takové, které rozkousnete a na jazyku se vám začne rozplývat jemná lahodná náplň.

Čokoládové kuličky z rodinné čokoládovny

A přesně takové jsou kuličky Oliva. Italská rodinná čokoládovna OLIVA to také s čokoládou mistrně koulí už od roku 1924! Jejich čokoládové kuličky a půlkuličky tvoří křehká krusta mléčné nebo tmavé čokolády s bohatou náplní uvnitř. Jemné čokoládové pohlazení, které se na jazyku rozplyne jako sladký obláček. 

Nejoblíbenější volbou jsou tradiční mléčné kuličky nebo mléčné s jemnou lískooříškovou náplní. Jsou tím pravým rozmazlením během náročného dne. Pro stoupence tmavé čokolády jsme vybrali čistou tmavou kuličku se 70 % kakaa s bohatým kakaovým krémem a kombinaci extra tmavé čokolády 85 % kakao s nadýchaným pistáciovým krémem.

Oříškové půlkuličky

Hlavní specialitou čokoládovny Oliva jsou čokoládové bonbóny s lískovými oříšky. Aby také ne, když je sever Itálie proslulý jako region s nejlepšími lískovými oříšky na světě. Ochutnali jsme poctivě všechny jejich čokoládové výtvory (a že jich je) a vybrali jsme pro vás trojici čokoládových půlkuliček, kde lískové oříšky hrají prim.

Ochutnejte kuličky OLIVA, přesvědčí vás, že hravě snesou i srovnání s jinými, třeba známějšími, značkami. Přečtěte si také více o historii a čokoládě OLIVA.

 

Nejprodávanější

11
1611116
Značky
Typ bonbónu

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.