Amedei

Amedei je italská rodinná manufaktura, která patří mezi nejvíce oceňované čokoládovny světa. Její tajemství je jednoduché - poctivá tradiční výroba a mimořádné kakaové boby, jejichž pěstování a zpracování má plně pod kontrolou. Amedei vlastní plantáž v jedné z nejlepších pěstitelských oblastech světa ve Venezuele a velmi úzce spolupracuje s pěstiteli v jiných oblastech.


   rekordman světových soutěží
 - Amedei je držitelem nejvyššího počtu ocenění z prestižních mezinárodních soutěží. Jejich čokolády se pravidelně umisťují na prvních příčkách soutěží i v seznamech "nej světa" respektovaných degustátorů

   tree to bar - většina kvalitních čokoládoven se pyšní výrobou "bean to bar", tj. od bobu po tabulku, protože samy zpracovávají kakaové boby. Amedei jde ještě dál. Na vlastní plantáži s ideálními pěstitelskými podmínkami pečlivě kultivuje, sklízí a zpracovává jedny z nejlepších kakaových bobů světa.
 
   tradiční řemeslo - Amedei je stále rodinnou manufakturou a kvalitu upřednostňuje nad kvantitou. 
 
 
Prohlédněte si jejich příběh:
 
 
 
Žádné produkty značky Amedei nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení