Dárkové plechovky

Překvapte sladkým dárkem ve stylové plechovce.
Ženy milují čokoládu. A vždy je potěší i krásné balení. Luxusní čokoláda v chic plechovce je 2 v 1. Čokoládu vychutnat hned a originální dóza zůstává jako vzpomínka. A plechovek na malá tajemství nebo do kuchyně není nikdy dost. Milováno všemi maminkami. 

#ShowMore#

Originální dárek pro ženu? Čokoláda v plechovce

Muži to nechápou a ženy naopak milují. Co je to?

Ženy a sladkosti – toto spojení k sobě patří, co svět světem stojí. Stejně tak ale ženy těší, když si do kuchyně, ložnice či pracovny mohou postavit krásnou, ale zároveň velmi praktickou věc.

Potěšte ji tedy dvojnásobně a darujte jí čokoládu v plechové krabičce.

Proč vybrat čokoládu v plechovce?

Dvojitá radost

Ať jste otevřeni novým nápadům, nebo dáváte přednost spíše klasice, pravdou je, že čokoláda v dárkové plechovce je zkrátka chic. A zvlášť v případě, kdy ji zdobí originální návrh od Alfonse Muchy nebo krásný grafický motiv.

Takovou čokoládu si pak žena užije hned dvakrát.

Čokoláda ji dobře naladí a do plechovky si pak uloží některé ze svých tajemství. Pokud se ale rozhodne, že v ní bude uchovávat cereálie, je to také v pořádku :-)

A co ještě k takovému dárku přidat? Nemusíte vždy dárky kupovat. Každá žena třeba ocení, když pro změnu někdo uvaří nebo upeče jen pro ni (ale sníst to můžete spolu :-) Jednoduché a přitom jako překvapení velmi efektní jsou čokoládové brownies. Jak na jednoduché a originální brownies se dozvíte na našem blogu.

A Jakou čokoládu v plechovce vybrat?

 

Tento netradiční čokoládový dárek můžete darovat mamince, ale i kolegyni z práce. Také udělá radost všem malým princeznám a kouzelným babičkám.

V naší nabídce najdete plechovky:

  • s hořkou čokoládou
  • s mléčnou čokoládou
  • plněné likérem (Cava) nebo malinami
  • s mixem mini čokolád
  • s kakaovými boby
  • s kvalitním kakaem

Nahlédněte do naší široké nabídky čokolád v plechovce a udělejte radost ženě svého života ještě dnes.