Dárek pro paní učitelku

Kvalitní dárkové čokolády vyrobené v Česku. S láskou.
Dárkové plechovky se secesními motivy od Alfonse Muchy. Pro poděkování i na památku.
Dárkové balíčky z čokolád, které v běžných obchodech nenajdete.
Prvotřídní kakao, malosériová výroba a poctivá řemeslná práce zkušených čokolatiérů od nás i ze světa.
Sladký dárek, který si každá paní učitelka rozbalí ráda.

Vhodný dárek pro paní učitelku? Řekněte to čokoládou

Ve škole děti stráví poměrně hodně času. Některým se daří lépe, jiným je potřeba při učení trochu pomáhat. Ve všech případech jsou tu ale hodné paní učitelky, které děti učí, jak funguje svět kolem nás. Víte, jak se můžete učitelkám za jejich práci odvděčit?

Ačkoliv je práce učitelů životním posláním a přináší většinou spoustu radosti a pocit naplnění, někdy může být opravdu náročná. Nejen, že musí být za všech okolností organizovaní a připravení. Také si musí poradit s různým chováním a neztrácet víru v to, že i ti nejslabší žáci probíranou látku nakonec zvládnou.
Často také tráví hodiny a hodiny opravováním testů, sešitů a vyplňováním nejrůznějších hodnocení.

I paní učitelky si proto jednou za čas zaslouží trochu našeho povzbuzení a uznání. 

Čokoládová sladká tečka za školním rokem

Předávání malých dárků učitelům se odehrává především na konci školního roku. Jedná se o hezký zvyk. Děti i rodiče tak paní učitelce prokazují úctu a vděk za to, že si dává se svou prací tak záležet.

Tradičním a krásným dárkem jsou květiny. Je to krásný pohled vidět ráno v poslední den školního roku všechny ty slavnostně oblečené děti s kytičkou v ruce. Namísto řezané květiny může být vítaným nápadem rostlá květina v květináči. Může tak být milou vzpomínkou a radostí déle. Častým dárkem jsou i různé vonné svíčky, soli do koupele, keramika nebo vlastnoručně vyrobené dárky od dětí.

Ale co naplat, s těmito dárky nemáte nikdy jistotu, že se trefíte do vkusu. A když paní učitelka už jednoduše na další pokojové květiny a jiné dárky nemá místo? Je ale dárek, se kterým máte jistotu radosti vždy. Kdo nemá rád čokoládu? Obzvlášť, když jde o čokoládu opravdu kvalitní! Paní učitelka si užije zasloužené sladké chvilky, a když nestihne všechny dárky sníst přes léto, určitě jí přijdou vhod, až nastane další nový školní rok. Září je tu zpět, ani se nenadějete.

Jaké dárky jsou u nás pro paní učitelky nejoblíbenější?

Vybrali jsme pro vás z naší nabídky ty nejoblíbenější dárky. Jestli mezi nimi nenajdete ten pravý pro tu vaši paní učitelku, brouzdejte u nás dál. V Le Chocolat máme totiž ty nejlepší čokoládové dárky pro každého. Pro oblíbenou paní učitelku i "správňáka" pana učitele.