Upozornění: V době letních prázdnin odesíláme objednávky dle aktuálních teplot - v případě, že venkovní teploty překračují dlouhodobě 25 °C, s odesláním objednávek vyčkáváme na pokles teplot. Děkujeme za Vaše pochopení a trpělivost. Vaše čokoládovna Le Chocolat

Hořká čokoláda

 

Darujte svým blízkým kouzlo zdraví, krásy a dobré nálady. Ty nejlepší bonboniéry z kvalitní hořké čokolády. Magie zaručena.

 

Darujte hořkou čokoládu: Kvalitní bonboniéry, které potěší

 

Přemýšlíte nad vhodnou pozorností pro vašeho šéfa, nebo maminku? Všem opravdovým milovníkům čokolády uděláte radost kvalitní bonboniérou. Proč darovat právě tento dárek? 

Kdo by nechtěl být stále mlád, zdráv a dobře naladěn?

Možná se ptáte, co má tato otázka společného s dárkem v podobě bonboniéry. Možná se budete divit, ale společného toho mají tyto dvě věci opravdu hodně.

Zvlášť v případě, když se rozhodnete svým blízkým darovat luxusní dárkovou bonboniéru z té nejkvalitnější hořké čokolády.

Jaké kouzlo se skrývá v jedné krabičce plné hořké čokolády? 

Kouzlo hořké čokolády

 

Hořká čokoláda je doslova přírodní poklad. Už starověké civilizace Střední Ameriky znaly její blahodárné účinky na lidské zdraví.

Proto byla nedílnou součástí nepřeberného množství rituálů. Také zlepšovala náladu a léčila celou řadu onemocnění.

Jakou bonboniéru vybrat?

 

Když se rozhodnete někomu darovat bonboniéru z tmavé čokolády, můžete si vybrat z:

  • Belgických lanýžů
  • Mousse au chocolat
  • Bonbonů v plechovce
  • Mozartových koulí

A mnoha dalších produktů, které jsou součástí sortimentu našeho e-shopu.

Hořká čokoláda je elixírem života. Udělejte někomu radost ještě dnes. Pokud si nevyberete mezi našimi bonboniérami, nahlédněte do naší nabídky dárkových balíčků. Např. čokoládové degustace vysokoprocentních čokolád jsou krásným dárkem nabitým zdravím.

4 položek celkem
Venchi Chocaviar bonboniera 320g
499 Kč
886
Venchi bonboniera cremini mix
399 Kč
936
Venchi Chocaviar bonboniéra 320g
499 Kč
932