Mléčná čokoláda

 

Bonboniéra z mléčné čokolády je dárek pro každou příležitost. Vyberte si tu svoji od předních výrobců čokolád. Dárek pro radost doručíme až k vám domů.

Darujte bonboniéru: Mléčnou čokoládu milují děti i dospělí

 

Bonboniéra je skvělým dárkem pro každou situaci. A co teprve ta, jejíž obsah je tvořen bonbóny z mléčné čokolády? Proč je všichni tak zbožňují? 

Ať už jdete na návštěvu za svojí osmdesátiletou babičkou, nebo plánujete oslavu narozenin pro svého pětiletého syna, v obou případech platí, že byste měli mít v záloze alespoň jednu bonboniéru z mléčné čokolády.

Mléčnou čokoládu mají totiž rádi malí i dospělí.

Není se čemu divit. Její chuť je příjemně jemná a plně čokoládová. Lehce se rozplývá na jazyku a v konzumentech vyvolává pocit blaženosti a uspokojení.

Pojďte se spolu s námi podívat na to, jak si správně vybrat bonboniéru s jemně mléčnou příchutí.

Proč mléčná čokoláda?

 

Pokud půjdete na ulici a zeptáte se několika náhodných lidí, kterému typu čokolády dávají přednost, nejspíše vám všichni odpovědí, že jejich nejoblíbenější čokoládou je právě ta mléčná.

Proč tomu tak je?

Především je to proto, že bílou čokoládu mnoho lidí za čokoládu ani nepovažuje (jelikož neobsahuje kakaový prášek), a protože si "zkazili chuť" levnými bílými "pochoutkami". Vysokoprocentní čokoláda je pro mnoho lidí zase příliš intenzivní a hořká.

A mléčná čokoláda je zkrátka něco mezi oběma variantami.

Má příjemně vyváženou čokoládovou chuť a její konzistence nebude dělat problém těm nejmenším, ale ani těm nejstarším z nás.

Jak správně vybrat bonboniéru z mléčné čokolády?

 

Stejně jako u jiných druhů bonboniér je i tady potřeba přemýšlet nad tím, komu je bonboniéra určená.

Pokud chcete bonboniéru darovat jako laskavost někomu z širšího okruhu vašich známých, pak je vhodné zvolit spíše menší bonboniéru.

Pokud se ale chystáte na oslavu významného výročí (třeba diamantové svatby či kulatých narozenin), určitě sáhněte po velké mléčné bonboniéře.

Nadšené čokoholiky však zaručeně potěšíte dárkovým balíčkem. Třeba s čokoládovou degustací.

Typy bonboniér

 

Pokud se rozhodnete darovat někomu bonboniéru jako dárek, můžete si vybrat z bonboniér typu:

  • Belgický lanýž (tradiční)
  • Belgický lanýž ochucený (třeba ořechy či šampaňským)
  • Vídeňský nugát
  • Tradiční oříškový nugát
  • Nugát politý čokoládou

A z celé řady dalších, vysoce reprezentativních bonboniér od prémiových výrobců čokolád, které najdete v nabídce našeho e-shopu.

Bonboniéra z mléčné čokolády je zkrátka dárek, který potěší a zároveň si s sebou nese punc luxusu. Nakoukněte do naší nabídky mléčných bonboniér a přesvědčte se sami.

6 položek celkem
Venchi Chocaviar bonboniera 320g
499 Kč
886
Chocaviar bonboniera velka 3
699 Kč
899
Venchi bonboniera cremini mix
399 Kč
936
Venchi Chocaviar bonboniéra 320g
499 Kč
932
darkova bonboniera 01 933