Když jsou tropy, pohoví si váš balíček u nás v chladu. Pošleme jej hned, jakmile teploty klesnou. Napište nám prosím do poznámky, pokud potřebujete objednávku zaslat ihned. Více info v nákupním košíku.

Mamacoffee

Mamacoffee – praží kávu s příběhem!

mamacoffee jiriho z podebrad

Mamacoffee je oblíbená česká pražírna kávy. Momentálně provozuje 5 kaváren a vlastní řemeslnou pekárnu. Tu první, v pražské Londýnské ulici otevřeli v roce 2008. A hned k tomu přišla i pražírna kávy. A věřte nebo ne, byla to jedna z prvních pražíren výběrové kávy a nejstarší férová pražírna ve střední Evropě.

Proč je káva mamacoffee vždy čerstvá?

  • protože si ji praží sami
  • vybírají si osobně z posledních sklizní drobných farmářů
  • nabídka je sezónní a pravidelně se mění 

#ShowMore#

 


Příběh kávových zrnek mamacoffee

mama-coffee

 V mamacoffee mohou o každém zrnku kávy vyprávět. A také téměř o každém farmáři. Vždyť se s mnohými osobně potkávají. A váží si jejich práce a zajímají je jejich osudy. Protože i ty se vtisknou do zrnka a do každého šálku kávy. Každodenní strasti a radosti lidí, kteří se dotknou kávového zrnka se vlijí do vašeho šálku kávy. Zrnka mamacoffee pomáhají farmářům poslat jejich děti do škol, rozvíjet vlastní farmu a chovat se šetrněji k životnímu prostředí. Protože co zemi dáte, to se vám vrátí. 

O tom je také myšlenka fair trade. A společnost značky mamacoffee Fair balírna, s. r. o. Jejich produkty "Zrnka kávy" sledují od začátku jejich cesty. Klíčový je pro ně důstojný, férový obchod, jež zaručuje spravedlivé výkupní ceny surovin v chudých rozvojových zemích. Tak aby lidé, kteří pěstují a sklízí kávu měli důstojnou práci a život a firma nepodporovala tzv. novodobé otroctví. 

5 položek celkem
mamacoffee Bananal 100g
99 Kč
908
mamacoffee Chaparral 100g
105 Kč
909
mamacoffee Dejavu 100g
105 Kč
904
mamacoffee Etiopie 100g
129 Kč
911
mamacoffee Nicaragua 100g
119 Kč
910

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem