Upozornění: V době letních prázdnin odesíláme objednávky dle aktuálních teplot - v případě, že venkovní teploty překračují dlouhodobě 25 °C, s odesláním objednávek vyčkáváme na pokles teplot. Děkujeme za Vaše pochopení a trpělivost. Vaše čokoládovna Le Chocolat

Mandle v čokoládě

Vychutnejte si naše báječné mandle v lahodném mléčném lanýži nebo hořké čokoládě. Křupací závislost povolena :-)

#ShowMore#

Mandle v čokoládě: Super dobrota na každý den

Zvládli jste práci dříve a máte teď chvilku na oddech? Případně se chystáte na výlet a potřebujete rychlý zdroj energie? V obou případech vsaďte na lahodné mandle v čokoládě. 

Mandle čokoládě jsou prima parťáci do každé situace. Můžete je mlsat buď vy sami, nebo je darovat jako drobnou pozornost někomu z vašeho okolí. Jsou tak dobré, že vám takřka pokaždé zlepší náladu a vykouzlí úsměv na tváři.

Pojďte se podívat na několik dobrých důvodů, proč jsou mandle v čokoládě dobrá volba.

 

Božské mandle

Jak bojovat s chutí na sladké? Nemusíte! Dopřejte svému tělu dobrotu, která je zároveň mnohem lepší volbou než jiné cukrovinky, které nabízejí jen prázdné cukry. 

Mandle jsou:

  • Vynikající ve všech úpravách. A nezáleží na tom, zda jsou obalené v čokoládě, nebo v mléčném lanýži a posypané bohatou vrstvou kakaa a skořice.
  • Zdraví prospěšné. Pomáhají zocelit nervy. Také jsou plné antioxidantů, vitamínů, minerálů a zaručeně vám sníží tlak.
  • Při jejich konzumaci si na své přijdou všichni milovníci křupání. Není nad to se do nich pořádně zakousnout.
  • Pomohou vám vyplavit endorfiny. Díky nim budete vyrovnanější a šťastnější.

 

Jestli-že jsme vás právě navnadili, mrkněte do naší nabídky mandlí v čokoládě. Věříme, že si mezi nimi i vy najdete svého favorita, ke kterému se budete rádi vracet.

V našem sortimentu najdete:

A co když vás samotné mandle přestanou bavit? To se nikdy nestane. Ale kdyby náhodou ano, zkuste jimi ozdobit dort, nebo je rozdrobte na kousky a přidejte je do zmrzliny či krému. Uvidíte, že vás nezklamou.

Kdo jednou ochutná mandle v čokoládě, už se jich nebude chtít vzdát. Nevěříte? Tak se o tom sami přesvědčte.