Čokoláda s oříšky

oriskova cokolada 

 

Oříšková čokoláda je nestárnoucí čokoládová klasika.
Když se křupavé oříšky zakutálí do skutečně kvalitní tabulky čokolády, je to trefa do černého.

 

 

Výborná čokoláda, ať už hořká, nebo mléčná, dokáže člověku zlepšit náladu. Co když se ale spojí s lahodnými oříšky? Pak bude váš zážitek z čokolády o to větší.

Čokoládu můžeme jíst na tisíc možných způsobů. Čokoládová tabulka nám může dělat společnost doma u kávy, v kanceláři ji pohodlně schováte do šuplíku, nebo si ji prostě zabalíte na cesty. A když vás přestane bavit samotná, přidáte ji do některého z vašich oblíbených moučníků.

Co svět světem stojí, existovali lidé, kteří se snažili posunout hranice ve výrobě čokolád o kousek dál. A tak vznikly pralinky, lanýže a ochucené čokolády. Jednou z nejoblíbenějších příměsí do čokolád se tak staly ořechy.

Ořechové srdce najdete v celé řadě bonbónů. Nugát bez ořechů si také umíte představit jen velmi těžko. Největší slast však představuje pořádný kousek čokolády s poctivou porcí kvalitních ořechů.

Mlsání oříškové čokolády však není jen lahodné, ale také zdravé. Víte, proč byste si měli čokoládu s ořechy dopřávat co možná nejčastěji?

Proč začít mlsat ořechovou čokoládu?


Možná jste to nevěděli, ale
konzumace ořechů má prokazatelně pozitivní vliv na funkci lidského organismu. Pokud se rozhodnete s konzumací ořechové čokolády začít, případně ji někomu chcete darovat jako milou pozornost, pak vězte, že:

  • Vám dodá vysokou dávku vitamínů a minerálních látek. Těmi jsou například vitamín E, měď nebo selen.
  • Je bohatým zdrojem antioxidantů, které bojují proti volným radikálům.
  • Ořechy ve spojení s kvalitní čokoládou vám zaručeně zvednou náladu.


Pokud jste právě dostali chuť na některou z lahodných ořechových čokolád, můžete si u nás vybrat z široké nabídky čokolád od místních, ale i zahraničních výrobců.

V našem sortimentu najdete:

A mnoho dalších výborných čokolád s ořechy, které potěší každého ořechového nadšence.


Vyzkoušejte některou z našich ořechových čokolád a vychutnejte si ten božský pocit, který se dostaví po každém jednom soustu.