Upozornění: V době letních prázdnin odesíláme objednávky dle aktuálních teplot - v případě, že venkovní teploty překračují dlouhodobě 25 °C, s odesláním objednávek vyčkáváme na pokles teplot. Děkujeme za Vaše pochopení a trpělivost. Vaše čokoládovna Le Chocolat

Vivani

Zakladatelé německé značky Vivani žijí od roku 2000 svůj sen o výrobě opravdu kvalitní organické čokolády. Začali jako malá manufaktura a vyrostli ve známou značku, která je distribuována do více než 50 zemí světa. Značku, která pro své zákazníky znamená udržitelnost a smysl pro krásu:

  • krásu vnější, kterou zaujme na první pohled svými unikátními obaly, na kterých spolupracuje se známými umělci
  • krásu vnitřní, kterou vyjadřuje v nekompromisní kvalitě ingrediencí. Do svých čokolád používá kakaové boby prvotřídní kvality, sladí pouze přírodním cukrem a nepoužívá žádné náhražky a emulgátory
  • udržitelnost znamená pro Vivani použití ingrediencí pouze ve 100% bio kvalitě

#showmore#

Dobrá čokoláda je mnohem více než jen sladkost. Je to skutečný mistrovský kousek. Není jen vyrobena, je s láskou vytvořena díky inspiraci a vášni. Tak jako malíř s péčí vybírá štětce, barvy a plátno, tak i naši mistři čokolády skládají dohromady jednotlivé ingredience a tvoří svá díla. Každá surovina, každý postup při jejím zpracování je jako tah štětcem na plátně. Pro mistrovské dílo, které přináší radost a spojuje lidi mezi sebou.

Vivani Andreas-Meyer

"Říká se, že umění mluví všemi jazyky, a totéž platí i o čokoládě." 
To je motto zakladatele značky Andreas Meyerse

Vystudovaný pekař a výživový specialista, který dříve pracoval pro několik společností vyrábějících organické a fairtrade produkty, se rozhodl založit po několika letech společnost vlastní. V nově vzniklé firmě Ecofinia si vytyčil za cíl vytvořit organickou čokoládu nejvyšší kvality. Pro svou výrobu si vybral tradiční rodinnou čokoládovnu Herford patřící po mnoho let rodině Weinrichových. Šéfa jejich výroby Corde Buddeho Jr. myšlenkou čistě ekologické produkce zcela nadchnul.

 

Pro značku Vivani jsou typické jejich abstraktní umělecké obaly. Původně byly uvedeny pouze jako limitovaná edice roku 2009 ve spolupráci s prominentní umělkyní Annette Wessel. Ale v průběhu let se staly pro Vivani jejich signaturou.

Skvělá chuť, čistota a přírodnost ingrediencí a atraktivní obaly učinily z Vivani brzy jednu z nejoblíbenějších německých eco značek.

 

Ueberuns_Philosophie_03-344x344Ueberuns_Philosophie_04-344x344Ueberuns_Philosophie_06-344x344

 

 

Žádné produkty značky Vivani nebyly nalezeny...