DORUČOVÁNÍ V LÉTĚ: odesíláme při teplotách do 25°C. Při teplotách 25-29°C expedujeme pouze po-čt, aby zásilky nebyly přepravovány přes víkend. Nad 30°C odesíláme pouze na přání.

Býk

byk coko

Horoskopy a … čokoláda?
Že jste o tom nikdy neslyšeli? Každé znamení zvěrokruhu má své charakteristické rysy.
A věřte nebo nevěřte, pro každého z nás existuje i jeho „astrální čokoláda“. Jakou čokoládou potěšíte Býka?

Býci jsou znamení Země. Jsou praktičtí, zodpovědní a pracovití. Že by byli při zemi? Tak to zase ne. Umí snít a díky své vytrvalosti a pracovitosti často své sny i uskuteční. Rádi se obklopují hezkými věcmi a dokážou ocenit luxus.

Býk je skutečný požitkář. Život si vychutnává se vším, co přináší. A u jídla a pití to platí dvojnásob. V restauracích miluje degustační menu, s nadšením přijme pozvání na ochutnávku vín. Přednost dává těžším červeným vínům s bohatou plnou chutí. A stejná bude i jeho čokoláda. Bohatá, výrazná, plná kakaa a skutečné chuti ingrediencí. Býka potěší tabulky nebo pralinky plněné bohatou náplní, čokoláda se spoustou velkých křupavých oříšků a šťavnatého ovoce a hustá horká čokoláda temná jako noc.

Jeho planetou je Venuše
Jeho barvy jsou žlutá a růžová
Jeho kameny jsou citrín, růženín, jantar, turmalín, topas
Jeho čokoláda je oblíbenou připomínkou dětství - jemná mléčná, křupavá oříšková 

ČOKOLÁDA PRO BÝKA (21. 4. – 21. 5.)

Tabulky nebo pralinky plněné bohatou náplní - tak lahodné, tak svůdné, tak intenzivní. Zakousnout se do voňavé kakaové krusty se srdcem z dekadentních fíků, francouzského krému nebo šťavnatého kokosu... To je něco pro požitkářského Býka. 

Venchi Chocaviar

 

Spousta velkých křupavých oříšků a šťavnatého ovoce - mléčná čokoláda s extra porcí kakaa, sladkými meruňkami a jemně máslovými pekany

LC pekany

 

Horká čokoláda - hustá a temná jako noc. A když už budete mít doma pecičky na přípravu opravdové horké čokolády, využijte sezónní ovoce a připravte pro býka svůdný dezert. Jahody, hrušky nebo sladké fíky v hořké čokoládě. Inspirujte se třeba naším receptem.

Fiky v cokolade 2

 

 

 

Nejprodávanější

14
169114169
Značky

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.